Realizace fotovoltaických elektráren
"Slunce je vaše síla"
SOLARLINE, a.s.

SOLARLine a.s.

Kdo jsme ?

SOLARLINE, a.s. je dynamicky se rozvíjející společnost, jejíž hlavní činností je propagace, návrh, realizace a provozování fotovoltaických systémů všech velikostí a typů. -- Jsme společností disponující dostatkem zkušeností a odborných znalostí, což je zárukou kvalitních a vysoce profesionálních služeb našim zákazníkům, investorům do fotovoltaických elektráren.
--Jsme společností s dostatečným kapitálovým zázemím, které nám umožňuje investovat nemalé prostředky nejen do rozvoje společnosti, ale také do vlastních projektů výstavby fotovoltaických elektráren, čímž dáváme investorům osobní příklad.
Dokazujeme tím, že investice do fotovoltaických systémů nepovažujeme pouze za módní vlnu, ale považujeme je za dlouhodobou konzervativní investici s minimálním rizikem a nadprůměrným výnosem.


Náš tým

Náš tým je postaven výhradně z osobností, které jsou uznávanými odborníky ve svých oborech a specializacích. -- Mimo odborných znalostí a zkušeností disponují naši spolupracovníci také velkým nadšením a zapálením pro rozvoj tohoto mladého a dynamického odvětví. Do našeho týmu neváháme investovat nemalé finanční prostředky pro rozvoj jeho odborného a osobnostního potenciálu. Věříme, že tyto investice do výstavby našeho týmu přinesou přidanou hodnotu naší společnosti, ale především našim zákazníkům – investorům do fotovoltaických elektráren. -- Jsme připraveni uskutečnit záměry a požadavky našich zákazníků dle jejich představ, klademe důraz na kvalitu, flexibilitu a individuální přístup ke každému zákazníkovi.
...vaše faktury zaplatí slunce


Sídlo společnosti

SOLARLINE, a.s.
Školní 332
749 01 Vítkov

email: solarline@solarline.cz

SOLARLINE, a.s.